KURUMSAL

Nekton Bot A.Ş.

Nekton Bot A.Ş.

Nekton Bot A.Ş.NEKTON BOT A.Ş. , Tuzla – İstanbul'da 3.500 m2 alanda kurulu tesisinde, HDPE (Yüksek yoğunluklu polietilen) bot imalatı konusunda deneyimli ve yetişmiş teknik kadrosu ve kaliteli ürün hedefini sağlamak amacıyla oluşturulmuş makina parkıyla imalat yapmaktadır.

Hizmet botu konusunda, ülkemizde ve tüm dünyada oldukça önemli projelere imza atmaya hazırlanan firmamızın amacı, kalitesi sertifikalandırılmış ve ülkemizi tüm dünyada gururla temsil edebilecek ürünler ortaya çıkarmaktır.

Özellikle sahil ve sınır güvenlik , liman ve marina hizmetleri, sağlık ve acil müdahele botları olmak üzere üç temel başlık altında imalat yapılmaktadır. Firmanın temel ilkesi, ihtiyaca doğrudan çözüm üreten ve kullanıcıya hem yatırım hem de işletme maliyeti avantajları sağlayan ürünler ortaya çıkartmaktır. Hammadde temini , konusunda dünya lideri firmalardan yapılmakta olup, botlarda kullanılacak tüm malzemenin uluslararası kurallara ve kriterlere uygun seçilmesine özen gösterilmektedir.

Özel proje talepleri dışında, 18 metre boya kadar hizmet botları imal edilmekte olup, ürünlerin tamamı uluslararası sertifikalandırma ve klas kuruluşları tarafından denetlenerek belgelendirilmektedir.

NB Modellerini Biliyormusunuz
 
SEADOG SEADOG
DOLPHIN DOLPHIN
SHARK SHARK
WHALE WHALE